Svatební salon

Vítáme Vás v našem rodinném svatebním salonu Juliana s více jak 14-ti letou tradicí.  Za tuto dobu jsme si získali u našich nastávajících nevěst a ženichů vynikající renomé. Naše práce je naší vášní. Patříme k nejznámějším svatebním salonům ve Zlínském kraji.

SVATEBNÍ ŠATY

Jsme jediným autorizovaným dovozcem luxusních svatebních a společenských šatů Jasmine Bridal pro Českou Republiku.

SPOLEČENSKÉ ŠATY

V našem salonu naleznete širokou nabídku šatů do tanečních, na maturitní ples, či na jinou společenskou událost.

PÁNSKÉ OBLEČENÍ

Nabízíme Vám kvalitní obleky firmy Jamel, při zapůjčení Vám zařídíme veškeré úpravy zdarma.  Máme také široký výběr svatebních vestiček.

ŠATY PRO DRUŽBU

Šaty pro družičky Vám v našem svatebním salonu zapůjčíme ve velikostech 86-158. Pro mládence máme obleky ve velikostech 86-176.

SVATEBNÍ DEKORACE

Půjčíme Vám také závoje, pompadurky, krajkovaná, saténová a taftová bolerka. Svatební deštníky, slunečníky, kožíšky a peleríny.

SVATEBNÍ DOPLŇKY

V případě zájmu máme k zapůjčení také výzdobu svatebních aut jako jsou klobouky, panenky a kytky. Stuhy, šerpy, kokardy a potahy na židle.

ŽIJEME SVATEBNÍM DNEM, JSME SOUČÁSTÍ VAŠICH PŘÍBĚHŮ

Svatební den je pro nás stejně velkým dnem jako pro samotné novomanžele. Jsme součástí Vašeho společného příběhu, od první schůzky až po závěr samotného svatebního dne, Žijeme vaší radostí a atmosférou všech momentů, jak během příprav, tak v den, kdy si řeknete vaše ano a spojí se vaše životní cesty v jednu společnou.

Milujeme naši práci.

 

SPOLUPRACUJEME

Jsou firmy, které nabízejí profesionální svatební služby a které pravidelně potkáváme během svatebního dne.
Díky letitým zkušenostem, můžeme jejich služby vřele doporučit.